Kreditas sms žinute

Kreditas sms žinute jau ilgą laiką nebesuteikiamas. Siūlome apžvelgti partnerių siūlomas paslaugas, kuriomis pasinaudojus galite gauti net 20 000 eurų vartojimo paskolą. Taip pat palankios sąlygos paskolų refinansavimui. Dabar maksimalus įsipareigojimų vykdymas gali siekti net 7 metus.

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Kreditas sms žinute jau atgyveno

Kreditas sms žinuteAtgyvenusi paslauga, štai kaip būtų galima ją pavadinti. Ne tik, kad atgyvenusi, bet ir galima sakyti įstatymus pažeidžianti paslauga. Konkrečiau, vartojimo kredito įstatymą. Įstatyme konkrečiai nurodytos visos sąlygos kaip yra privaloma patikrinti asmens tapatybę vartojimo kreditus teikiančioms bendrovėms. Todėl vargu ar rasite šiuo metu bent vieną bendrovę, kuri kaip populiariausiais laikais, galėdavo suteikti vartojimo kreditą vos tik išsiuntus sms žinutę kreditoriui.

Tai būdavo itin palanki terpė veistis internetiniams bei telefoniniams sukčiams, kurie pasinaudodavo aukų prisijungimais prie banko sąskaitos ir kreditoriaus sistemoje nurodydavo savo asmeninį telefono numerį kuriuo lengvai išsiuntę sms žinutę, galėdavo gauti paskolą.

Žinoma, jog metams bėgant ir siekiant sumažinti sukčiavimo mastus Lietuvoje, buvo pakoreguoti įstatymai. Įstatymai pakoreguoti taip, jog tai apimdavo ne tik asmens tapatybės nustatymo sąlygas, bet ir mokumo bei rizikos vertinimo sąlygas.

Palyginus keletą metų anksčiau, kreditas sms žinute buvo suteikiamas net jokių pajamų negaunantiems asmenims ar net asmenims, kurių mėnesinės išlaidos finansinių įsipareigojimų vykdymui sudarydavo 60% ar net daugiau asmens gaunamų pajamų.

Dėl šių priežasčių asmenis ištikdavo finansinės krizės, nes nebesugebėdavo vykdyti savo įsipareigojimų. Nenuostabu, kad nesugebėdavo, nes kreditų metinės plūkanų normos viršydavo neretai ir 100% ar net daugiau. Greitųjų kreditų bendrovės buvo visiškai nekontroliuojamos, dalindavo vartojimo kreditus kam tik norėjo.

Galiausiai, liūdnai baigėsi ne tik vartojimo kreditus ėmusiems asmenims, bet ir pačioms bendrovėms. Jos paprasčiausiai nebepajėgė vykdyti savo veiklos, nes itin didelė dalis išduotų paskolų buvo negrąžintos. Todėl šios bendrovės nuo pat pradžių buvo pasmerktos žlugti ar bankrutuoti. Taip ir nutiko didžiąja dalimi greitųjų kreditų bendrovių, kai kurios bankrutavo net nespėjusios veikti bent metus, kitos, parsidavė didiesiems konkurentams, kurie perimdami bendroves, perėmė ir tuos nemokius klientus su negrąžintomis paskolomis.