Paskola už užstatą

Paskola už užstatą vis dar reikalinga? O gal pasiskolinkite be jokio turto įkeitimo iki 20 000 eurų? Dabar paskolos net 7 metų laikotarpiui. Teikti paraišką galite internetu.

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Paskola už užstatą internetu

Paskola už užstatąVis daugiau užklausų iš vartotojų sulaukiantys kreditoriai mielai suteikia tokias paskolas kone kiekvienam vartotojui pateikus paraišką internetu. Tiesa, tokių specializuotų bendrovių, kurias domintų paskola už užstatą, nėra daug. Dažniausiai paskola už užstatą būna su nekilnojamojo turto įkeitimu arba paskola įkeičiant automobilį. Pastarųjų bendrovių, kurios teiktų paskolas įkeičiant automobilį taip pat nėra daug. Asmenims taip pat nerekomenduojama naudotis tokiomis paslaugomis, nes šiuo metu vartojimo paskolos palankiomis sąlygomis gali būti suteikiamos ir be užstato.

Paskolos už užstatą trunka ilgai ir dažniausiai viso proceso neįmanoma sutvarkyti vien pateikiant paraiškas internetu. Dažniausios problemos kyla, kuomet asmuo privalo surinkti visus nuosavybę įrodančius dokumentus, susitvarkyti su įkeitimu (hipoteka) ir t.t. Todėl tokių paskolų išdavimas gali užtrukti ne vieną dieną.

Vartojimo paskolos dabar suteikiamos itin mažomis palūkanomis, todėl kiekvienas asmuo turėtų apsvarstyti kas jam būtų naudingiau, ar pasiimti vartojimo paskolą su šiek tiek didesnėmis palūkanomis, ar įkeisti vertingą nekilnojamąjį turtą ir gauti mažesnę paskolą, nei, kad yra vertas įkeistas turtas. Tuo labiau, kad negrąžinus paskolos, įkeistas turtas tampa bendrovės nuosavybe kur kas greičiau, nei, kad negražinus paskolos greitųjų kreditų bendrovei. Tokiu atveju, paskola galbūt net negalėtų būti išieškoma areštavus ir pardavus nekilnojamąjį turtą. Ir net neaišku, ar tą nekilnojamąjį turtą būtų galima areštuoti už susidariusias skolas.

Todėl siūlome gerai apgalvoti prieš svarstant apie paskolą už užstatą, nes dabar sutelktinio finansavimo platformose žmonės suteikia vartojimo paskolas žemiausiomis palūkanomis rinkoje. Taip nereikalinga turto įkeitimas. Asmenys, jau turintys finansinių įsipareigojimų gali net pasinaudoti paskolų refinansavimo paslauga ir sumažinti savo finansinius įsipareigojimus.

Didžiausias privalumas yra tas, kad paraiškas paskolai gauti galima pateikti internetu. Pateikus paraišką ir atlikus asmens mokumo patikrinimą atsakymą gali būti pateikiamas dar tą pačią darbo dieną. Sėkmės atveju, paskolos suma taip pat pervedama dar tą pačią dieną arba sekančią darbo dieną.