Paskolos nuo 50 eurų dar nebuvo tokiomis, asmeniui palankiomis sąlygomis. Lietuvoje eilinis žmogus gali pasiskolinti net iki 20 000 eurų visiškai neišeidamas į namų.

Paskolos nuo 50 eurųPrailgintas ir paskolų gražinimo terminas, dabar asmenys gali pasiskolinti net 7 metų laikotarpiui. Tokiu būdu, skolinantis maksimaliam laikotarpiui yra išvengiama didelių mėnesinių įmokų. Tiesa, reikėtų nepamiršti, kad tokiu būdu išauga pati paskolos kaina. Nors ir įmokos tampa mažesnės, bet ir ilgą paskolos grąžinimo laikotarpį sumą vis tiek susidaro gan nemaža. Paprasčiausiai, asmuo šios paskolos permokos net nepajaučia. Todėl tokios paskolos nuo 50 eurų yra labai mėgiamos asmenų, kurie nori refinansuoti savo senus įsipareigojimus kitoms greitųjų kreditų bendrovėms.

Paskolos nuo 50 eurų iš žmonių

Iki 20 000 eurų asmuo gali pasiskolinti net ir iš paprastų žmonių. Tokios paskolos suteikiamos sutelktinio finansavimo platformose. Neretai tokiose platformose žmonės gali pasiskolinti palankiausiomis sąlygomis visoje Lietuvos rinkoje. Net ir Lietuvoje veikiantys komerciniai bankai vis rečiau gali pasiūlyti asmenines paskolas su tokiomis sąlygomis, kurias siūlo paprasti žmonės.

Paskolos nuo 50 eurų niekuo nesiskiria nuo didesnių vartojimo paskolų. Būtent, šios paskolos taip pat yra priskiriamos vartojimo paskoloms ir jos privalo būti suteikiamos Lietuvos respublikos įstatymų nustatyta tvarka. Kitaip kalbant, paskolos privalo būti suteiktos vadovaujantis vartojimo kredito įstatymu.

Pirmiausia, asmuo norintis pasiskolinti iki 20 000 eurų, privalo turėti pastovias mėnesines pajamas. Dar kitaip traktuojama kaip „tvarias pajamas“. Dažniausiai tai yra darbo užmokestis, užmokestis dirbant pagal individualią veiklą ar verslo liudijimą ir panašiai. Pastariesiems kiek sunkiau yra gauti paskolą. Paskolos dirbantiems su individualia veikla yra suteikiamos šiek tiek griežčiau. Didžiausias minusas dirbantiems pagal individualią veiklą yra tai, jog jie privalo ant „popieriaus“ uždirbti daugiau, nei dirbantys pagal darbo sutartis. Taip yra todėl, kad asmuo, dirbantis pagal individualią veiklą privalo pats susimokėti mokesčius, tokiu atveju, asmens nurodytas užmokestis neatspindi realiai jo gaunamų pajamų. Todėl greitųjų kreditų bendrovės ir vertina griežčiau tokius asmenis. Bet ir dėl griežtesnių patikrinimų, asmuo vis tiek turi galimybę gaui paskolą.