Nemokama paskola dabar išduodama net trims mėnesiams!

Susidomėjote nemokama paskola? O žinojote, kad ją šiuo metu galite gauti net trims mėnesiams? Palūkanų mokėti tikrai nereikės.

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Tai taikoma trumpo laikotarpio kreditams, kuomet skolinamasi ne ilgiau nei trijų mėnesių terminui. Dažnai trijų mėnesių nemokama paskola suteikiama tiems, kurie kredito paraiškos pateikimo metu nustato kelių metų grąžinimo terminą.

Verta žinoti: nemokama paskola gali būti trumpalaikė, todėl norintys skolintis keliems metams turėtų mokėti palūkanas kaip ir visi kiti vartotojai. Bus taikomas tik pirmų trijų mėnesių periodas, kuomet nereikės mokėti įmokų ir palūkanų, o paskui kredito įmokos bus standartinės. Šią akciją siūlo ne visos kredito įstaigos.

Nemokama paskola gali būti išduodama ir mėnesio laikotarpiui.

 

nemokama paskolaJeigu jus prispaudė nedidelė bėda, kurios sprendimui reikia mažos pinigų sumos, tai jums galbūt vertėtų pasidomėti ir trumpalaikiais kreditais. Dažnai jie naujiems klientams siūlomi visiškai nemokamai. Paprastai kalbant, jeigu jūs norite pasiskolinti pinigų mėnesiui, tai daugelis bendrovių yra pasiryžusios tokią paskolą suteikti be palūkanų. Po mėnesio jūs turėsite sumokėti pasiskolintą sumą ir tiek.

Nemokama paskola gali būti išduodama ir tiems, kurie turi įsiskolinimų, bet reikia žinoti, kad tie įsiskolinimai negali būti uždelsti. Tai reiškia, kad vartotojai, jau vėluojantys mokėti įmokas, neturėtų į kredito įstaigas kreiptis nei dėl trumpalaikių, nei dėl ilgalaikių paskolų. Jiems ir nemokamos paskolos nebus išduodamos.

Kiekviena nemokama paskola padeda išvengti palūkanų.

Nors nemokamos paskolos įprastai yra gana patrauklios, jas vis tiek reikėtų vertinti kiek atsargiau. Mat kai kurie kredito teikėjai nustato gana didelius pratęsimo mokesčius. Juos privalomas sumokėti jeigu vėluojama sumokėti visą sumą. Tarkime, kredito bendrovėje pateikėte paraišką dėl nedidelės sumos mėnesiui. Gaunate tą paskolą nemokamai. Po mėnesio jums privaloma grąžinti visą paskolintą sumą. Jeigu negrąžinsite, tai tokiu atveju turėsite pratęsti minėtą terminą sumokant mokestį.

Nemokamas kreditas su pratęsimu tikrai nėra geras pasirinkimas, nes tie mokesčiai yra labai dideli. Jeigu jūs nesate garantuoti, kad po mėnesio jums pavyks grąžinti visą skolą, tai galbūt vertėtų dairytis į kitus pasiūlymus, kurie vėliau nepriverstų patirti didelių išlaidų.