Greitos paskolos telefonu

Greitos paskolos telefonu pateikus paraišką dabar gali būti suteikiamos net 84 mėnesių laikotarpiui. Viskas ko reikia, tai telefone turėti interneto ryšio prieigą ir asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją savo telefone. Galite tokiu būdu gauti paskolą net 20 000 eurų sumai. Taip pat skolingiems asmenims puikus šansas susimažinti savo mėnesinius įsipareigojimus refinansuojant savo paskolas.

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Greitos paskolos telefonu iš sutelktinio finansavimo platformų

Greitos paskolos telefonuSutelktinio finansavimo platformos dabar tokios populiarios, kad galima gauti pačias dažniausias finansines paslaugas vien tik telefono ir interneto pagalba. Seniau taip pat galėdavo žmonės skolintis iš greitųjų kreditų bendrovių sms pagalba, deja, šiuo metu telefono pagalba yra tik vienintelis būdas pasiskolinti ir tai yra interneto pagalba.

Sutelktinio finansavimo platformose skolinasi įvairių tipų asmenys. Mokūs ir gerą atlyginimą gaunantys asmenys turi geriausias galimybes pasiskolinti maksimalią sumą, kuri gali siekti net 20 000 eurų. Žinoma, gauti vien gerą atlyginimą asmenims neužtenka. Asmenys taip pat privalo užtikrinti, kad neturi negrąžintų paskolų ar kitų finansinių įsipareigojimų kitoms bendrovėms. Tuo labiau, asmuo negali turėti problemų su antstoliais, nes tokiu atveju, rizikingiems asmenims paskolos negali būti suteikiamos.

Bet nevisada prasiskolinę asmenys negali tikėtis maksimalių paskolos sumų. Svarbiausias dalykas yra tas, kad asmens mėnesiniai įsipareigojimai kitoms finansines paslaugas teikiančioms bendrovėms nesudarytų 40% ar daugiau jo gaunamų pajamų. Jeigu asmuo turi finansinių įsipareigojimų, bet jie nesudaro anksčiau minėtos 40% dallies, tai jis gali pasiskolinti būtent tą skirtumą tarp 40% procentų.

Labai įdomus dalykas yra tas, kad šio dalyko gali išvengti asmenys, kurie siekia refinansuoti savo turimas skolas. Jeigu asmens mėnesinės išlaidos jau sudaro 40% jo gaunamų pajamų, jis gali vis tiek kreiptis dėl refinansavimo. Nes toks ir yra refinansavimo tikslas – perimti asmens turimas skolas su mažesnėmis palūkanomis ar ilgesniu paskolos grąžinimo terminu. Neretai refinansavę savo finansinius įsipareigojimus, asmenys netgi sumažina savo išlaidų ir pajamų santykį, ko pasekoje asmuo jau gali prašyti dar vienos greitos paskolos telefonu.

Žinoma, nereikėtų piktnaudžiauti refinansavimu ir po jo vėl skolintis, nes taip žmogus paklius tarsi į užburtą ratą ir po kelių mėtų teks vėl refinansuoti savo įsiskolinimus.