Neturite žalio supratimo kiek pinigų šiuo metu galite pasiskolinti internetu? Nereikia vargti, nes tam yra skirta paskolos skaičiuoklė! Dabar ypač lengva stebėti visus pasiūlymus, kurie yra maksimaliai suasmeninti. Tai reiškia, kad kredito bendrovės suteikia galimybę sužinoti kokia paskolos suma jums gali būti suteikiama. Reikia tik suvesti atitinkamus duomenis kredito teikėjo pateiktoje skaičiuoklėje ir viskas!

Paskolos skaičiuoklė ne visada pateiks konkrečius duomenis

Paskolos skaičiuoklėAiškiau sakant, visiems asmenims kredito įstaigos leidžia pateikti preliminarius duomenis ir gauti minimalią informaciją apie galimą paskolos dydį. Paskolos skaičiuoklė yra skirta tam, kad asmenys galėtų lengviau susigaudyti kokia paskolos suma būtų išduodama gaunant tam tikras pajamas ir turint tam tikrus įsipareigojimus.

Natūralu, kad asmenys, kurie nurodo didelę įsipareigojimų sumą, gali sulaukti daug menkesnio pasiūlymo. Neretais atvejais, jiems netgi gali būti nurodoma, kad kreditas nebus išduotas. Taip yra dėl to, kad paskolos skaičiuoklė veikia paprastu principu – surenkami duomenis apie pajamas ir įsipareigojimus ir paskaičiuojama ar skirtumas peržengs leistiną 40 procentų pajamų ribą.

40 proc. taisyklė – reikalavimas, kad bendros skolos ir kiti įsipareigojimai nesudarytų daugiau nei 40 proc. mėnesio atlyginimo bei kitų pajamų. Jeigu jūsų įsipareigojimai yra be galo dideli, o pajamos ne tokios jau ir didelės, akivaizdu, kad būsite laikomi rizikos grupėje. Nemaža tikimybė, kad skaičiuoklė nurodys, jog paskolos gauti negalite.

Visiems klientams kredito įstaigos pataria iš anksto patiems įvertinti savo ekonominę padėtį. Jeigu suprantate, kad esate bėdoje ir turite nesumokėtų įmokų, logiška, jog tai yra problema. Turite suvokti, kad asmenys, kurie yra registruoti skolininkų sąrašuose, dažniausiai yra nepageidaujami finansų įstaigose.

Žinoma, reikia padaryti ir keletą išimčių – kartais refinansavimo paskolos gali padėti išsisukti iš padėties. Paskolos skaičiuoklė gali pateikti informaciją ką geriau būtų rinktis – greitą kreditą ar vis dėlto geriausia būtų imtis refinansavimo.

Kaip bebūtų, tokie finansiniai įsipareigojimai gali būti prisiimami tik po specialių reikalavimų įgyvendinimo. Tuos reikalavimus turite atitikti be jokių išimčių. Ar kažkokias išimtis padarys kredito teikėjas – tai sužinosite vos tik gausite atsakymą.