Visi kreditai

Visi kreditai dabar išduodami dar pigiau nei prieš kelis metus! Didžiulis privalumas – skolintis galima net kelių dešimčių mėnesių laikotarpiui! Įmokos bus vienodos ir jas bus galima atidėti pagal tam tikrą tvarką. Asmenims, galvojantiems apie skolinimosi galimybę internetu, reikia apžvelgti kokią tvarką numato teisės aktai ir svarbiausia – kredito teikėjai.

BendrovėSumaTerminasPalūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Lietuvoje visi kreditai, kurie skirti vartojimui, turi būti išduodami nepažeidžiant įstatymų

Visi kreditaiKredito įstaigos, kurios siūlo paskolas vartojimo poreikių tenkinimui, yra įsipareigojusios pinigų neskolinti asmenims, kurie negali skolų grąžinti laiku. Turbūt klausiate savęs – kaip jie nustato ar asmuo ketina grąžinti skolą ar ne? Na, čia reikėtų atsižvelgti į esamus reikalavimus.

Vienas pagrindinių reikalavimų, kurį turi įgyvendinti visi kredito teikėjai – atsakingas mokumo patikrinimas. Visi paskolų teikėjai, prieš gaudami licencijas, įsipareigoja laikyti mokumo vertinimo taisyklių. Jas įprastai skelbia Lietuvos bankas.

Mokumo vertinimo taisyklės reikalauja, jog kredito teikėjas apskaičiuotų asmens įsipareigojimus visoms finansų įstaigoms. Taipogi reikalaujama įvertinti pajamas racionaliai. Galiausiai, nurodoma tikrinti kredito istoriją ir pritaikyti specialią 40 procentų pajamų taisyklę.

Apibendrinant, reikia žinoti, kad visi kreditai turi būti išduodami asmenims, kurie atrodo patikimi ir yra gaunantys tvarias pajamas. Žinoma, pajamų suma irgi yra labai svarbi – kuo jų mažiau, tuo sunkiau gauti kreditą.

Visi kreditai be jokių išimčių turi būti išduodami tik pilnamečiams ir veiksniems asmenims. Kredito teikėjas, pinigus paskolinęs neveiksniam asmeniui, sulauks atitinkamos bausmės. Jis gali netekti licencijos. Štai kodėl kreditoriai nenori daryti išimčių, ypač tokių, kurios pažeistų įstatymus ar atsakingo skolinimo principus.

Lietuvoje vartojimo kreditai gali būti išduodami tik pagal tam tikrą tvarką. Kaip jau nurodyta, ta tvarka reglamentuojama įstatymų ir ne tik. Tačiau, reikia atkreipti dėmesį ir į kreditorių nustatyta vidaus taisykles. Paskolų bendrovės turi teisę pačios spręsti kitus klausimus.

Amžiaus riba gali būti nusprendžiama savarankiškai, bet negalima pinigų skolinti nepilnamečiams. Pavyzdžiui, kai kurie kredito teikėjai reikalauja asmenų, kad jie būtų ne jaunesni nei 20 metų. Aišku, yra labai daug kitų vidaus sąlygų, tad jomis būtina pasidomėti iš anksto.