Kur gauti paskolą turint skolų

2019 metais nesikeitančios tendencijos vis dar rodo, jog itin didelė dalis Lietuvos piliečių toliau negali patenkint savo pagrindinių gyvenimo poreikių. Žmonės vis dar ieško kur būtų galima pasiskolinti pigiau ir palankesnėmis sąlygomis. Todėl kviečiame išsamiau suspažinti su informacija, kuri galbūt padės jums gauti paskolą turint skolų. Kur gauti paskolą turint skolų? Štai koks yra svarbiausias klausimas šių dienų žmogui kuris jau ir taip turi finansinių įsipareigojimų. Jei vartotojas neturi darbo ir negauna pajamų, nereikėtų tikėtis, kad vartojimo paskolų teikėjai galės sutiekti jam atitinkamo dydžio paskolą. Kaip bebūtų, tačiau taip nenutiks.,

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Kur gauti paskolą turint skolųĮ klausimą  „Kur gauti paskolą turint skolų?“ atsakyti labai paprasta – tokios paskolos nėra teikiamos nei vienoje kredito bendrovėje. Todėl jei iki šiol vadovavotės priešinga nuomone manydami, kad galite kreiptis į bet kurią pasirinktą kredito bendrovę ir lengvai gausite paskolą, turėtumėte tokį neteisingą požiūrį pakeisti. Greitųjų kreditų bendrovės į savo teikiamas finansines paslaugas žvelgia labai atsakingai. Jie negali savivaliauti ir nepaisyti Lietuvoje galiojančių įstatymų. Jei jie kaskart padarytų išimtį ir nusižengtų galiojantiems įstatymas, galiausiai jiems būtų pradėtos taikyti labai griežtos sankcijos, todėl nemanykite, kad į šias paslaugas galima žvelgti pro pirštus. Kuo anksčiau tai suprasite, tuo greičiau pakeisite ir savo sprendimus. Tačiau kita vertus, jei jums reikalingos paskolos be pajamų, dėl jų turėtumėte kreiptis į fizinius paskolas teikiančius asmenis. Tokiu atveju paskolos būtų suteikiamos su vekseliu. Ir tai tikrai nėra tas pats, kas kreiptis į oficialius kreditus. Tačiau jei tai jūsų situacijoje yra vienintelė įmanoma išeitis, labai tikėtina, kad ja ir pasinaudosite.

Kur gauti paskolą turint skolų, kad jas refinansuoti?

Bet kuriuo atveju, kai kalbama apie papildomus finansinius įsipareigojimus, reikėtų kalbėti ir apie tai, kodėl vartotojui teko susidurti su asmeninių finansų trūkumu. Jei žmogui pritrūksta pinigų, tuomet reikėtų ieškoti ne tik paskolos, bet ir priežasčių, kodėl taip nutiko. Jei žmogus supras, ką darėte neteisingai ir kokius sprendimus priėmė, kad galiausiai jam teko patirti didelius finansinius praradimus, galiausiai bus galima tokių problemų išvengti. Be abejo, dažniausiai su tokiomis situacijomis susiduriama tuomet, kai pernelyg daug ir dažnai išlaidaujama. Jei ir jūsų atvejis yra labai panašus, tuomet reikėtų kaip įmanoma greičiau savo patiriamas išlaidas sumažinti. Kai tai padarysite, jūsų kišenėje turėtų padaugėti pinigų, kuriais galėsite padengti savo prisiimtus finansinius įsipareigojimus.

Be to, jei daugiau nebeišlaidausite, labai tikėtina, kad jūsų asmeninė finansinė padėtis taps stabilesnė ir sėkmingesnė. Kiekvienas jūsų teisingai priimtas finansinis sprendimas padės jums lengviau pajudėti pirmyn, kartu užkertant kelią bet kokiems rimtiems finansiniams nesklandumams ateityje.