Girdėjote, kad pasiskolinti pinigų galima tik internetu ar atvykus į vietą? Tai nėra visiška tiesa – kreditai telefonu teikiami gana paprastai. Viskas suderinama paprasto skambučio metu ir tiek. Klientui sudaroma galimybė rinktis norimą paskolos dydį ir kredito grąžinimo laikotarpį. Galiausiai tas sąlygas reikia patvirtinti tam tikrais būdais ir viskas.

Kreditai telefonu negali būti išduodami nesilaikant įstatymų

Kreditai telefonuTelefoninio pokalbio metu sudarytas sandoris nebus laikoma galiojančiu, jeigu sutartis nebus pasirašyta reikalaujamais metodais. Elektroninio ryšio priemonėmis galite pasirašyti kredito sutartis labai paprastai. Matote, kredito teikėjas yra įpareigotas pateikti kredito sutartį, jog ją aiškiai matytumėte.

Trumpai tariant, paprasto pokalbio metu nėra galimybės pateikti kredito sutarties, todėl tikėtina, kad ji bus atsiųsta el. paštu. Klientas turės ją išnagrinėti ir matyti visas keliamas sąlygas. Galiausiai, ją reikės pasirašyti – naudojant el. parašą ar kitais legaliais būdais.

Atminkite, kad kredito sutartis turi būti sudaryta laikant VKĮ numatytų reikalavimų. Tai reiškia, kad sutartyje turi būti nurodyta visa pagrindinė informaciją. Turite matyti netgi informaciją apie galima pasekmes, jeigu jūs įsipareigojimų neketinate vykdyti laiku.

Sutartys, kurios sudaromos nesilaikant tvarkos, gali būti laikomos negaliojančiomis. Tad, labai svarbu, kad kruopščiai perskaitytumėte ir įsigilintumėte į kiekvieną sutarties punktą.

Kreditai telefonu t.y. tik pokalbio metu, negali būti suteikiami, nes paprasčiausiai būtina atlikti ir kitas procedūras. Tai yra mokumo vertinimas, duomenų tikrinimas ir patvirtinimas.

Savo duomenis jūs turėsite patvirtinti naudojantis tam tikromis priemonėmis. Vieni kredito teikėjai nurodo, kad patvirtinimas vyksta gyvo vaizdo pokalbio metu. Kiti suteikia galimybę duomenis patvirtinti el. parašu ar naudojantis el. bankininkystės sistemomis.

Jeigu kredito teikėjui pateiksite ne visus duomenis, tuomet ir taip aišku, kad kredito negausite. Kreditai telefonu negali būti išduodami anonimiškai ir be duomenų patvirtinimo. Paprasčiausiai, klientui prieš tai reikės patvirtinti savo tapatybę ir tiek.

Telefono pokalbio metu tiesiog bus aptariamos visos sąlygos. Konsultantas nurodys kokios palūkanos bus taikomos, taip pat apibendrins kitas sąlygas. Galiausiai, jums bus išsiųsta sutartis, kurią reikės pasirašyti. Tik tuomet gausite paskolą.