Banko paskolos skaičiuoklė parodys kiek jūs galite pasiskolinti komerciniuose bankuose. Bet neskubėkite ir apžvelkite mūsų partnerių šiuo metu teikiamus pasiūlymus. Nesikuklinkite ir pasiskolinkite net 20 000 eurų 84 mėnesių laikotarpiui neiškeldami kojos iš namų.

Banko paskolos skaičiuoklė tik preliminari

Tik preliminarūs duomenys pateikiami vartotojams, kurie domisi bankų teikiamomis paskolomis. Nereikėtų labai rimtai žiūrėti į gautus duomenis, kuriuos gavote, suvedę savo asmeninę informaciją. Gauti paskaičiavimai skaičiuoklėje gali skirtis kardinaliai nuo pateikto realaus pasiūlymo.

Banko paskolos skaičiuoklėTokie galimi kardinalūs neatitikimai tarp paskolos skaičiuoklės ir jau realaus paskolos pasiūlymo gali būti dėl keleto priežasčių. Pirmiausiai, vartojimo paskolai gauti, skaičiuoklėje nėra nurodomas asmens kredito reitingas, bei visa jo kredito istorija.

Kredito reitingas nustatomas davus asmeninį asmens sutikimą tikrinti jo duomenis. Asmens duomenų tikrinimo metu, bankas gauna informaciją apie turimus jūsų finansinius įsipareigojimus. Taip pat gaunama kredito istorija, kurioje atsispindi senų įsipareigojimų vykdymas arba nevykdymas. Po asmens kredito istorijos patikrinimo yra tikrinamas asmens mokumas.

Asmens mokumas, rizikingumas, ar dar vadinamas kredito reitingas yra suformuojamas įvertinus visas aplinkybes. Nuo gaunamų pajamų dydžio, nuo darbo stažo paskutinėje darbovietėje, turimų finansinių įsipareigojimų vykdymas, gali nulemti ar jums bus suteikta vartojimo paskola. Pavyzdžiui jums gali būti net nesuteikiama vartojimo paskola, nors banko paskolos skaičiuoklės rodė visai kitus duomenis, vien dėl to, jog jūsų mėnesinės išlaidos sudaro 40% jūsų gaunamų pajamų.

Tokią sąlygą numato ne banko vidaus tvarkos ir vertinimo taisyklės, bet Lietuvos respublikos vartojimo kredito įstatymas.  Šis įstatymas numato ir daug kitų sąlygų, kurių asmuo negali nurodyti banko paskolos skaičiuoklėje. Todėl dažniausiais atvejais, šių skaičiuoklių duomenys skiriasi gerokai nuo realių gaunamų pasiūlymų.

Tas pats vyksta ir skolinantis iš greitųjų kreditų bendrovių ar sutelktinio finansavimo bendrovių. Asmuo visi tiek, privalės praeiti mokumo vertinimą kaip ir banko atveju. Bet, ko gero, vis tiek geriausią paskolos pasiūlymą ir gal net tiksliausią gali parodyti greitųjų kreditų bendrovių ir sutelktinio finansavimo platformų skaičiuoklės. Neretai šiose skaičiuoklės galima įvesti papildomą informaciją, kuri padėtų nors šiek tiek tiksliau įvertinti kiek asmuo galėtų pasiskolinti.