Pigiausios paskolos

Pigiausios paskolos internetu dabar įvairiems poreikiams patenkinti. Pasiskolinti galite transporto priemonės įsigijimui, būstui ar kitoms pramogoms už ypatingai mažas palūkanas. Skolingiems asmenims dabar suteikiamos itin palankios sąlygos refinansuoti savo įsisikolinimus ir taip susimažinti mėnesines įmokas.

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Pigiausios paskolos internetu ne tik iš bankų

Pigiausios paskolosKaip pagrindinį paskolų šaltinį reikėtų pamiršti Lietuvoje veikiančius komercinius bankus. Žinoma, bankai gali pasididžiuoti vienintele rinkos dalimi, kurią vis dar užima neabejotinai didžiąją dalį – būsto paskolų rinka. Tai turbūt ir bus vienintelė rinkos dalis, kurioje vis dar geriausias sąlygas gali pasiūlyti tik bankai. Bet jeigu kalbame apie vartojimo paskolas būstui, čia jau galima sakyti, jog didesnę dalį visgi po truputį pradeda užimti specializuotos vartojimo paskolas teikiančios bendrovės ir sutelktinio finansavimo platformos.

Pastarosios gali pasigirti tuo, jog gali vartotojams pasiūlyti vartojimo paskolas bene geriausiomis sąlygomis Lietuvoje. Itin dažnas žmogus galvodavo, jog aplamai, jeigu reikėdavo net ir pigiausios paskolos internetu, pirmiausia reikia kreiptis į banką. Deja, bankai šiuo metu nebegali pasiūlyti tokių pigių vartojimų paskolų, kokias gali pasiūlyti sutelktinio finansavimo platformos.

Sutelktinio finansavimo platformose savo asmenines lėšas skolinantys fiziniai asmenys už paskolintus pinigus, gauna grąžą, kuri dažniausiai yra iš gautų metinių palūkanų. Manau, kad ir yra viena iš priežasčių, kodėl iš žmonių skolintis yra pigiausia. Pigiausia todėl, nes žmogus skolindamas savo pinigus už gautas palūkanas privalo mokėti tik 15% gyventojų pajamų mokesčio. Ir jis privalo mokėti gyventojų pajamų mokestį tik tuomet, jeigu per metus iš gautų palūkanų gavo 500 ar daugiau eurų pajamų. Kitaip sakant, jeigu asmuo per metus neuždirba daugiau kaip 500 eurų iš paskolintų pinigų, jam jokių mokesčių mokėti nereikia.

Turbūt dėl to tokias paskolas teikiantys žmonės ir yra pajėgūs konkuruoti su kitomis, vartojimo paskolas teikiančiomis bendrovėmis, kurios už gautas palūkanas turi, praktiškai, išlaikyti visą savo verslą. Kitaip sakant, kai kurie kreditoriai paprasčiausiai neturi galimybių pasiūlyti pigių paslaugų, nes nuo to nukentė jų verslas. Nes būtent paskolų palūkanos ir yra pagrindinis gyvavimo šaltinis greitųjų kreditų bendrovėms. Viskas kitas modelis yra taikomas sutelktinio finansavimo platformoms, nes jos išgyvena nei iš gautų palūkanų, o tarpininkavimo ir administravimo mokesčių, kuriuos moka skolininkai ir kreditoriai.