Pirmas kreditas nieko nekainuoja!

Pirmas kreditas nieko nekainuoja jau seniai! Klientams siūlomos sąlygos šiuo metu palankiausios, nes nereikalaujama jokių palūkanų ar turto įkeitimo.

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Norintys gauti paskolą nemokamai, pirmiausia turėtų įvertinti visus pasiūlymus ir kredito įstaigų keliamus reikalavimus. Kai kuriose bendrovėse pirma paskola nieko nekainuoja tik tuo atveju, jeigu imama kreditas tik trumpam laikui.

Dabar pirmas kreditas nieko nekainuoja tik atsakingiems asmenims

pirmas kreditas nieko nekainuojaPaskolų rinkoje galioja itin griežta tvarka dėl skolinimo, nes kredito įstaigos turi atsakingai vertinti kliento turimus įsipareigojimus bei jų vykdymą. Trumpai tariant, griežta tvarka reikalauja, kad net ir nemokamai kreditai būtų suteikti tik tiems, kurie iš tiesų bus pajėgūs juos grąžinti. Kredito įstaiga privalės įvertinti kliento pateiktą paraišką. Bus būtina tinkamai įvertinti mokumą, nuspėti dėl kokių aplinkybių asmuo negalėtų grąžinti skolos.

Jeigu asmuo nori gauti paskolą nemokamai, tai jam privalu pateikti visus savo asmeninius duomenis. Labiausiai kredito įstaigoms rūpi informacija apie gaunamas pajamas ir kitoms kreditų bendrovėms turimus įsipareigojimus. Asmuo, kitoms įstaigoms nemokantis įmokų, negali gauti ir nemokamo kredito. Tad, jeigu jūsų pajamos didelės, bet įsipareigojimų nevykdote, tai jums nereikėtų tikėtis nemokamos paskolos.

Pirma paskola nieko nekainuoja tik tiems, kurie yra nauji klientai

Tokie nemokami kreditai yra prilyginami akcijoms, kurių metų siekiama pritraukti naujus klientus. Būtent naujiems klientams sudaromos sąlygos pirmą kartą skolintis be palūkanų. Pagrindinis niuansas tas, kad tokios paskolos dažniausiai nemokamai suteikiamos nuo mėnesio iki 90 dienų laikotarpiui. Jeigu jūs norite nemokamos paskolos keliems metams, tai Lietuvoje tokios nerasite.

Įprastai pirmas kreditas nieko nekainuoja ir už jį nereikalaujama jokio užstato, bet jeigu jūsų pajamos yra mažos, tai kiti kreditoriai gali paskolinti pinigų ir su užstatu. Tai liečia ne kredito įtaigas, o privačius skolintojus, kuriems taikomi šiek tiek kitokie reikalavimai. Privatūs kreditoriai irgi gali pasiūlyti itin patrauklius paskolų pasiūlymus, bet verta atminti – ne visi tokie asmenys yra sąžiningi. Paskolų rinkoje pasitaiko gana daug sukčių, tad būkite budrūs. Pirma paskola nieko nekainuoja tik  mokiems ir atsakingiems asmenims ir skolinantis tik iš patikimų kredito įstaigų.