Greitieji kreditai savaitgaliais

Greitieji kreditai savaitgaliais reikalingi asmenims, kurie susiduria su nenumatytomis, staigiomis išlaidomis. Neretai paskolų bet kuriuo paros metu prireikia ir asmenims, turintiems priklausomybę azartiniams lošimams.

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Šiuo metru greitųjų kreditų bendrovės, bankai, tarpusavio skolinimo platformos gali suteikti asmeniui vartojimo kreditą itin geromis sąlygomis. Tik verta paminėti, jog paskolos, kiaurą parą nėra suteikiamos jokiose finansines paslaugas teikiančiose bendrovėse. Asmuo, ieškantis kur pasiskolinti, geriausiu atveju, gali tik pateikti paraišką paskolai gauti bet kuriuo paros metu, bet sprendimas išduoti paskolą  bus priimtas tik sekančią darbo dieną darbo valandomis. Kitaip sakant, greitieji kreditai savaitgaliais nėra suteikiami.

Greitieji kreditai savaitgaliais internetu

Greitieji kreditai savaitgaliaisKadangi šiuo metu Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia suteikti vartojimo paskolas po 19:00 valandos, galime apžvelgti pasiūlymus, kuriuos dabar galima gauti kone kiekvienoje vartojimo paskolas suteikiančioje bendrovėje ar banke. Iš visų pasiūlymų, labiausiai vartotojus turėtų dominti vartojimo paskolos iš žmonių sutelktinio finansavimo platformose. Dabar paskolos ieškantis asmuo gali pasiskolinti net iki 20 000 eurų septynerių metų laikotarpiui. Tai yra 2 metais daugiau lyginant praėjusių metų laikotarpį. Įdomiausia tai, jog paskolos sutelktinio finansavimo platformose yra finansuojamos paprastų fizinių asmenų. Žinoma, dalį paskolos pasirinktinai finansuoja ir pats platformos administratorius. Visgi reikia žinoti, jog platformos administratorius vienintelis ir administruoja visą paskolos suteikimo procesą. T.y. paskolą finansuojantys asmenys nevykdo jokių administracinių veiksmų.

Paskolos palūkanos nustatomos individualiai

Paskolos gavimo procesas vyksta kitaip, nei įprastose vartojimo paskola teikiančiose bendrovėse. Pirmiausia, asmuo užsiregistravęs sutelktinio finansavimo platformoje vis tiek turės „praeiti“  kreditingumo vertinimo procesą. Kitaip sakant, asmuo vis tiek privalės įrodyti savo mokumą, kad būtų tinkamas gauti paskolą. Kai asmens mokumas įvertinamas jam suteikiamas platformos kredito reitingas išrekštas raidėmis A, B, C,  arba D. Suteiktus asmeniui kredito reitingą, jis jau gali pateikti paraišką paskolai gauti. Tiesa, asmuo gali pats nustatyti pageidaujamą metinę palūkanų normą, bet ar asmenys sutiks tokiomis palūkanomis skolinti – nežinia. Geriausius šansus paskolai gauti, žinoma, turi asmenys su A kredito reitingu. Dažniausiai pateikę savo siūlomą palūkanų normą, tokią ją ir gauna.

Greitieji kreditai savaitgaliais refinansavimui

Dar vienas, dažnas atvejis, kada asmuo ieško greitųjų kreditų savaitgaliais yra paskolų refinansavimas. Asmenys su gera kredito istorija taip pat turi itin gerą galimybę susimažinti jau turimus finansinius įsipareigojimus refinansuojant savo paskolas. Refinansavimas iš žmonių sutelktinio finansavimo platformose vyksta tokiu pačiu principu kaip ir naujos paskolos prašymas.