Ar 2019 metais kur nors yra suteikiamos paskolos visą parą? Ką daryti jeigu prireikė pasiskolinti iki 5000 eurų? Visą informaciją apie skolinimosi galimybes kviečiame panagrinėti žemiau pateiktame straipsnyje. Paskolos visą parą – galimybė kredito paraišką pateikti bet kuriuo paros metu ir sulaukti atsakymo itin greitai. Atsižvelgus į kliento pateiktus asmeninius duomenis bei kitą informaciją, atsakymas priimamas vos per keliolika minučių ar net greičiau. Tačiau, tam, kad paskolą galėtumėte gauti, privalote atitikti nustatytus kriterijus.

 

Šiuo metu paskolos visą parą negali būti išduodamos, bet tai nėra didelė problema

Pirmiausia reikia įvertinti faktą, kad kreditų rinka yra reguliuojama. Lietuvoje finansų įstaigų, teikiančių vartojimo paskolas, veiklą prižiūri Lietuvos bankas. Įstatymai pabrėžia, kad vartojimo paskolos ir kreditai jokiu būdu negali būti išduodami laikotarpyje nuo 22 valandos vakaro iki 7h ryto. Tai reiškia vieną – jūs negalite gauti paskolos nakties metu.

Visą parą klientai gali teikti kredito paraiškas. Tuo pat metu kredito įstaigos gali atlikti veiksmus, kurie susiję su kreditingumo vertinimu. Nakties metu jūs galite gauti atsakymą ar jums bus išduota paskola ar vis dėlto teks kreiptis kur nors kitur. Tad, jeigu norite pasiskolinti kažkokią pinigų sumą internetu, turite paskolos paraišką pateikti tam tikromis valandomis. Trumpai tariant, turite vengti kreipimosi į paskolų bendrovę nakties metu.

Įprastai, paskolos visą parą neišduodamos, bet net tai jums turėtų rūpėti labiausiai. Jums reikėtų žinoti, kad kiekviena vartojimo kreditus teikianti bendrovė ar kažkokia kita finansų įstaiga, turi laikytis įstatymų. Paskolų palūkanų normai įstatymai irgi daro nemažą įtaką. Dabar kreditoriai negali išduoti tokių paskolų, kurių metinės palūkanos būtų didesnės nei 75 procentai.

Be abejo, galioja ir kiti standartiniai reikalavimai:

  • Asmuo, kuris teikia paskolos paraišką, privalo būti pilnametis ir veiksnus asmuo;
  • Klientas, kurio pajamų ir išlaidų santykis yra neigiamas, gauti kredito neturi teisės;
  • Visos vartojimo paskolos ir kreditai išduodami laikantis atsakingo skolinimo principų;
  • Asmuo, nedavęs sutikimo dėl duomenų patikros, neturi galimybės gauti kredito;

 

Lietuvoje norint pasiskolinti pinigų internetu, reikia laikytis esamos tvarkos. Ji numato, kad kliento tapatybė turi būti patikrinama atidžiai. Taip pat būtina kruopščiai patikrinti ar asmuo gebės laiku grąžinti skolą. Tad, paskolos visą parą nėra išduodamos, o svarbiausia – ne tai turi būti prioritetas ieškant geriausio pasiūlymo.