Greitieji kreditai internetu bedarbiams

Ar kurioje nors bendrovėje 2019 metais suteikiami greitieji kreditai internetu bedarbiams? Siūlome toliau skaityti mūsų pateiktą informaciją ir tokiu būdu gauti informaciją kaip būtų suteikiami greitieji kreditai internetu bedarbiams.

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Greitasis kreditas internetu bedarbiams suteikiamas pagal esamą tvarką: asmuo negali būti įtrauktas į skolininkų sąrašus, jis negali būti pradelsęs mokėti įmokas kitiems kreditoriams. Jeigu esate bedarbis, tai jums paskola gali būti išduodama tik esant tam tikroms aplinkybėms.

Visi greitieji kreditai internetu bedarbiams suteikiami tik po kreditingumo įvertinimo.

greitieji kreditai internetu bedarbiamsNereikėtų tikėtis gauti paskolą tais atvejais, jeigu kredito įstaiga pamatys, jog jūsų finansinė padėtis yra nepavydėtina. Tai reiškia, kad negaunantys pajamų greitųjų kreditų negalės gauti. Paskolos bedarbiams gali būti išduodamos esant tvarių pajamų šaltiniui. Jis vertinamas pagal asmens keturių mėnesių gautų pajamų vidurkį. Tiesa, tai taikoma tiems, kurie dirba pagal darbo sutartis – dirbančių savarankiškai pajamos vertinamos pagal ilgesnį laikotarpį. Kredito įstaigos privalo kruopščiai patikrinti besiskolinančių asmenų pajamas, o jeigu asmuo jų negauna, tai jam išduoti kreditą nebus galima, nes tai bus laikoma įstatymų pažeidimu.

Klientai, norintys gauti greitąjį kreditą, turi žinoti, kad bedarbiams paskolos nelabai ir išduodamos, nes galiojanti tvarka neleidžia skolinti neatsakingai. Neatsakingu skolinimu laikomi tie atvejai, kuomet kredito teikėjas suteikia paskolą asmeniui, kuris negalės grąžinti skolos. Kaip nustatoma ar asmuo grąžins skolą ar ne? – tikrinamas jo kreditingumas. Kreditingumas turi būti patikrintas be jokių išlygų, o svarbiausia tai, kad kredito įstaigos jį patikrinti turi atsakingai. Jeigu kredito bendrovė matys, jog asmuo negeba vykdyti įsipareigojimų, tai tokiam asmeniui nebus galima išduoti paskolos. Jeigu kreditas bedarbiui bus išduotas, kredito įstaiga sulauks bausmės.

Lietuvoje greitieji kreditai internetu bedarbiams jau seniai nėra išduodami.

Pasikeitusi tvarka lėmė tai, kad kredito bendrovės privalėjo iš savo potencialių klientų sąrašo braukti bedarbius asmenis. Dabar yra netgi draudimas reklamuoti paskolas bedarbiams. Kredito bendrovės greituosius kreditus išduoti gali tiems, kurie gauna pakankamas pajamas ir gali vykdyti įsipareigojimus neperžengiant 40 procentų pajamų taisyklės. Kiekvienam besiskolinančiam asmeniui patartina pačiam pasidomėti mokumo vertinimo nuostatais, nes ten aiškiai surašyta, kurie asmenys apie skolinimąsi iš greitųjų kreditų bendrovių turi pamiršti visai. Tik atsakingi ir reikiamą pajamų sumą per mėnesį gaunantys vartotojai gali gauti greituosius kreditus.