Paskolos be banko

Paskolos be banko sąskaitos nesuteikiamos absoliučiai niekam. Norint gauti paskolą, asmuo privalo gauti bent minimalias pajamas. Tik mokiems klientams suteikiamos paskolos iki 20 000 eurų pateikiant paraiškas internetu.

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Paskolos be banko sąskaitos su užstatu

Labai daug žmonių galvoja, jog neturėdami pajamų, bet turėdami kilnojamąjį ar nekilnojamąjį turtą ir jį įkeitę, galės gauti vartojimo paskolą. Tokių paskolų suteikimas, vien jau dėl savo apibūdinimo, yra aiškiai reglamentuojamas, jog vartojimo paskolos be pajamų asmenims, negali būti suteikiamos.

Paskolos be bankoŽinoma, yra kreditorių, kurie šiuos įstatymus apeina ir vis tiek skolina asmenims, jeigu jie gali tik įkeisti savo turimą turtą. Tokie kreditoriai, dažniausiai, siekia uždirbti net iš suteiktų paskolų, o iš įkeisto turto, kuris dažniausiai, pagal jų sąlygas, privalo būti didesnės vertės, nei paskola. Aiškiau kalbant, tokie kreditoriai yra nusitaikę į jūsų turtą ir puikiai patys žino, kad būtent dėl jo jie ir skolina jums pinigus.

Didžioji dalis tokių paskolų dažniausiai ir būna negrąžinamos, nes kaip asmuo, be oficialių pajamų gali grąžinti paskolas? Labai dažnai tokios paskolos būna vekselio formos, nes kreditoriams tai yra pats paprasčiausias ir palankiausias būdas paskolinti pinigų.

Tokiu atveju, kreditoriai neprivalo registruotis vartojimo kredito davėjais ir gali teikti tokias paskolas praktiškai visiškai nereguliuojami ir neprižiūrimi.

Blogiausia yra tai, kad būtent tokios paskolos yra rizikingiausios ir labiausiai žmonių gyvenimus gadinančios paskolos.

Vietoje to, asmuo galėtų pasistengti dėl pajamų gavimo ir po 4 mėnesių jau galėtų kreiptis į vartojimo paskolas teikiančia bendroves ar bankus. Tuo labiau, kad lyginant paskolas su vekseliu ir vartojamąsias paskolas į specializuotų bendrovių, asmuo iš pastarųjų gali pasiskolinti itin palankiomis sąlygomis nerizikuodamas savo asmeniniu turtu.

Šiuo metu vienas geriausių finansavimo sąlygų siūlo sutelktinio finansavimo platformos, kuriose asmuo gaunantis oficialias pajamas, gali pasiskolinti net iki 20 000 eurų 74 mėnesių laikotarpiui. Šiose platformose mokūs klientai gali ne tik, kad gauti vartojimo paskolas, bet ir refinansuoti jau turimus finansinius įsipareigojimus ir su dar geresnėmis sąlygomis. Viskas ko reikia, tai turėti padorų kredito reitingą ir asmuo jau gali pasinaudoti kur kas geresnėmis finansavimo sąlygomis nei tomis, kurias aptarėme aukščiau.