Paskolos iki 5000 eurų

Paskolos iki 5000 eurų be užstato gali būti suteiktos net 7 metų laikotarpiui. Priimamos paraiškos internetu. Atsakymo dėl paskolos suteikiamo sulauksite dar tą pačią dieną!

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Nepalankioms gyvenimo sąlygoms susiklosčius, tiksliau kalbant, pritrūkus pinigų iki atlyginimo, įprastas atvejis yra pasiskolinti iš giminaičių. Nors dabar daug šeimų išgyvena sunkius finansinius laikus, jiems nelieka nieko kito, kaip skolintis greitųjų kreditų bendrovių ar sutelktinio finansavimo platformų. Tokiu būdu šeimos brenda į vis didesnę finansinę duobę, iš kurios tampa vis sunkiau išlipti. Ir tai yra labai didelis % Lietuvoje gyvenančių žmonių.

Kad ir kaip būtų neetiška kritikuoti besiskolinančius asmenis, manau, kad laikas asmenims pradėti formuoti finansinio raštingumo principus, kurie padėtų jiems suprasti, kaip būtų galima išvengti gyvenime finansinių nuostolių.

Paskolos iki 5000 eurų nėra skirtos kiekvienam

Paskolos iki 5000Taip, paskolos iš bankų, greitųjų kreditų bendrovių ar net iš sutelktinio finansavimo platformų neturi būti prieinamos kiekvienam asmeniui. Neturėtų ir patys asmenys gundytis pasiskolinti pinigų savo pirkiniams, kurių jie sau negali leisti. Labai kvailai atrodo asmenys, kurie uždirbdami minimalų mėnesinį atlyginimą, gali sau leisti pasiskolinti pinigų geidžiamiems pirkiniams. Pavyzdžiui naujo mobiliojo telefono, kompiuterio ar kito daikto įsigijimas su paskola tik parodo skurdų asmens finansinį išprusimą. Kaip asmuo gali pirkti dalykus, kurių jis sau negali leisti? Ir tai yra pagrindinė priežastis, kodėl Lietuvoje egzistuoja didelė socialinė, skurdo atskirtis.

Kiekvienas neišprusęs finansiškai asmuo niekada nesuvokia, kad jeigu yra poreikis kažkokiam tai pirkiniui ar paslaugai, tai jis privalo šiems dalykams pinigus užsidirbti, o ne skolintis. Patiko man A.Užkalnio pasakymas: „Tai gal laikas susimažinti poreikius?“. Ir pasakymas yra teisingas, nes protu yra nesuvokiama, kaip asmuo uždirbdamas minimalų atlyginimą gali galvoti, kad jis gali sau leisti kelių metų atlyginimo vertės automobilį?

Žinoma, tokie Lietuvos „runkeliai“ turi viskam paaiškinimą: „O ką daryti, kad minimumas tik 400?”. Ir iš tikro, sunku yra diskutuoti ir atvesti žmones į protą, kad jeigu jie nori kažko daugiau gyvenime, tai jie dėl geresnio gyvenimo ir privalo daugiau dirbti. Niekas nėra nieko nusipelnęs vien už tai, kad egzistuoja.

Tad pabaigai ir pasakysiu, kad paskolos iki 5000 eurų ar net daugiau, tikrai nėra kiekvieno asmens nosiai.