Didelės paskolos 2020 metais suteikiamos be jokio pradinio įnašo ar turto įkeitimo. Dabar yra galimybė gauti paskolą automobiliui net iki 20 000 eurų pildant paraišką internetu.

Didelės paskolos internetu

Didelės paskolosDidelės paskolos gali būti suteikiamos dviem būdais. Pirmasis būdas – paprasta vartojimo paskola. Ši paskola yra neužtikrinta jokiu turtu paskola. Kitaip sakant, tam, kad gauti vartojimo paskolą, asmuo neprivalo įkeisti jokio asmeninio turto. Tai yra vartojimo paskola, kurią gali gauti kiekvienas Lietuvos pilietis gaunantis tvarias pajamas, neturintis pradelstų ar negražintų paskolų kitoms finansų įstaigoms.

Žinoma, asmuo norėdamas gauti vartojimo paskolą automobiliui, taip pat privalo turėti gerą kredito istoriją ir, kad jo dabartiniai finansiniai įsipareigojimai neviršytų 40% jo gaunamų pajamų per mėnesį.

Šias taisykles numato Lietuvos respublikos vartojimo kredito įstatymas.

Didelės paskolos iš žmonių geriausiomis sąlygomis

Kitas būdas gauti paskolą automobiliui – jį įkeičiant, arba įkeičiant jau turimą kilnojamąjį ar nekilnojamąjį turtą. Tai reiškia, kad įkeičiant asmeninį turtą norint gauti paskolą, asmuo negrąžinimo atveju praranda įkeistą savo turtą, nes tai buvo garantas už tai, jog kreditorius savo paskolą atgaus. Dažniausiai tokios paskolos suteikiamos kai įkeičiamas turtas yra vertingesnis už gaunamą paskolą. Tokiu atveju, kreditorius ne tik, kad atgaus suteiktą paskolą, bet dar ir nuo jos uždirbs pardavęs jam atitekusį turtą.

Šiuo metu vienas geriausių sąlygų gali pasiūlyti sutelktinio finansavimo platformos. Tai platformos, kuriose paprasti fiziniai asmenys finansuoja kitų asmenų paskolas. Net ir didelės paskolos gali būti finansuojamos. Paprasčiau kalbant, kiekvieno skolininko prašomą sumą finansuoja asmenys, siekiantys uždirbti pinigų iš gaunamų palūkanų. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad į šias paskolas taip pat investuoja ir patys platformų administratoriai pagal savo nuožiūrą.

Šiose platformose asmeniui dažniausiai skolina ne vienas asmuo, o kelios dešimtys ar net šimtai asmenų. Kadangi vienas asmuo gali finansuoti nebūtinai visą paskolos dalį, jis dažniausiai finansuoja tik labai mažą dalį dėl to, kad sumažintų riziką ir diversifikuotų savo investicijas. Dažniausiai investuotojai arba kitaip vadinant kreditoriai labiausiai linkę finansuoti kuo daugiau paskolų mažomis sumomis, nei mažai paskolų didesnėmis sumomis.