Vartojamoji paskola mažiausiomis palūkanomis

Vartojamoji paskola mažiausiomis palūkanomis dar tą pačią darbo dieną. Skolinkitės drąsiai net iki 20 000 eurų pateikę paraišką internetu.

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Vartojamoji paskola mažiausiomis palūkanomis internetu

Palyginus pastarųjų penkerių metų laikotarpį, vartojamų paskolų rinka akivaizdžiai yra pasikeitusi į gerąją pusę. Nebeliko greitųjų kreditų bendrovių, kurios skolindavo neadekvačiomis palūkanomis, grąžinimo sąlygos būdavo tokios griežtos, kad pavėlavus atlikti įmoką, didelį tikimybė, kad asmuo jau būdavo perduodamas skolų išieškojimo tarnyboms.

Vartojamoji paskola mažiausiomis palūkanomisDžiugu, kad po Lietuvos Banko inicijuotų įstatymų pakeitimų dabar gali pasidžiaugti itin sustiprėjusia ir vartotojams vis labiau prieinama, bei įkandama finansų rinka. Šiuo metu vartojimo paskola mažiausiomis palūkanomis yra suteikiama nebe bankuose ar kredito unijose. Pastarosios aplamai per keletą metų prarado dalį rinkos dėl to, jog nesugebėjo adaptuotis prie rinkos sąlygų ir konkurencijos. Nesugebėjo asmenims pasiūlyti finansinių paslaugų geresnėmis sąlygomis, nei greitųjų kreditų bendrovės ar sutelktinio finansavimo platformos.

Pastarosios taip išpopuliarėjo, jog dabar vaidina itin didelį vaidmenį vartojamųjų paskolų rinkoje. Vis daugiau žmonių yra linkę naudotis šių platformų paslaugomis, nes jų paslaugų spektras niekuo nebesiskiria nuo komercinių bankų ar greitųjų kreditų bendrovių siūlomų paslaugų. Žinoma, kai kurios platformos savo siūlomomis paslaugomis lenkia ir kai kurias greitųjų kreditų platformas ar bankus.

Šiuo platformų siūlomos paslaugos gali būti net pačios pigiausios rinkoje. Tiesa, norint gauti geriausias finansavimo paslaugas, didelis dėmesys turi būti atkreiptas į asmens finansinę padėtį.

Šiose platformose siekiant gauti vartojamąją paskolą, būtina „praeiti“ visus kredito reitingo ir mokumo patikrinimus kaip ir visose finansines paslaugas siūlančiose bendrovėse. Geriausi pasiūlymai laukia asmenų, turinčių A kredito reitingą. Šio reitingo asmens kredito istorija yra tokia nepriekaištinga, kad paskolas žmonės sufinansuoja su itin mažomis palūkanomis.

Taip pat tokias sąlygas gali gauti ir A reitingo asmenys, kurie pageidauja refinansuoti savo turimus finansinius įsipareigojimus. Neretai tokiu būdu refinansuodami senus įsiskolinimus netgi dar labiau pagerina savo asmens kredito reitingą. Todėl net ir refinansavę savo įsipareigojimus, asmenys drąsiai gali kreiptis ir dėl papildomos vartojamosios paskolos mažomis palūkanomis.