Paskola namui

Norite turėti nuosavą namą su dideliu kiemu? Galvojate apie paskolos ėmimą? Dabar paskola namui įsigyti gali būti imama net kelių dešimčių metų terminui. Palūkanos gali būti tiek fiksuotos, tiek ir kintamosios. Tačiau, norint gauti finansavimą, reikia atitikti specifinius reikalavimus.

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Paskola namui gali būti imama banke, internetu ar unijoje

Paskola namuiVietų, kur gauti paskolą nekilnojamo turto įsigijimui, yra gana daug. Galite bandyti skolintis tiek bankuose, tiek unijose, tiek ir sutelktinio finansavimo platformose. Tačiau, visose vietose galioja tam tikra tvarka. Paskolą nekilnojamo turto įsigijimui gauti gali tikrai ne visi asmenys.

Imant paskolą, pirmiausia bus atsižvelgiama į tai, kas tą paskolą ima. Trumpai tariant, jeigu esate šeima, kurioje dar yra ir nepilnamečių vaikų, tikėtina, kad skolintis bus kiek sunkiau. Matote, bus skaičiuojamos šeimos pajamos ir išlaidos. Turint vaikų, logiška, kad tos išlaidos didėja. Kreditoriai viską patys paskaičiuoja.

Be abejo, nereikia pamiršti svarbiausio fakto – paskola namui išduodama tik tokiu atveju, jeigu besiskolinantis asmuo ar šeima pateikia įrodymus dėl pakankamų pajamų. Paprastai kalbant, tie, kurie pajamų visiškai negauna, negali gauti paskolos. Tai liečia netgi vartojimo kreditus.

Pajamų suma irgi yra labai svarbi. Savaime suprantama, kad gaunant dideles pajams, atsiveria didesnės skolinimosi galimybės. Bet, jeigu tos pajamos yra per daug menkos, tuomet skolintis tampa gerokai sunkiau. Nepamirškite, kad kredito teikėjai vertins jūsų išlaidas, tad jos irgi yra be galo svarbios.

Išlaidų klausimu viskas yra labai paprasta. Besiskolinantys asmenys nurodo pajamas, o taip pat privalo pateikti informaciją apie turimus įsipareigojimus. Tarkime, jeigu jūsų pajamos yra labai didelės, bet turite įsipareigojimų, kurių vykdymui skiriate didžiausią pajamų dalį – kils problemų.

Pajamų ir išlaidų santykio balansas turi būti teigiamas ir svarbiausia – bus atitinkamai pritaikomos specialios pajamų apskaičiavimo taisyklės. Kuo daugiau įsipareigojimų jūs turėsite, tuo labiau tai apsunkins paskolos gavimą.

Paskola namui įsigyti nėra taip lengvai išduodama. Bendrai kalbant, būsto paskolos yra gaunamos sunkiausiai. Mat, tenka turėti netgi pradinį įnašą, o ką jau kalbėti apie kitus specialius reikalavimus.