Noriu gauti paskolą turint skolų šiais laikais? Greičiausias būdas pasiskolinti nuo 50 iki 20 000 eurų dabar yra geitųjų kreditų bendrovėse ir tarpusavio skolinimosi platformose.

Kylantys tokie klausimai kaip „noriu gauti paskolą?“ dažniausiai girdimi iš žmonių, kurie šiuo metu turi tam tikrų finansinių poreikių ar problemų.

Noriu gauti paskolą internetu

Turint skolų asmuo dar nėra laikomas kaip nemokus asmuo ar, kad jo kredito reitingas yra žemas. Žinoma, šiuo metu turimi finansiniai įsipareigojimai taip neprideda balų vertinant asmens mokumą ar sudarinėjant asmens kredito reitingą.

Noriu gauti paskoląGeriausias sąlygas šiuo metu gauti paskolą turi asmenys, kuriems yra priskirtas A reitingas. Dažniausiai šie asmenys turi geriausius šansus gauti palankiausias paskolos sąlygas, nei žemesnio reitingo vartotojai. A reitingui priklausantys asmenys dažniausiai neturi jokių pradelstų įsiskolinimų, senos skolos grąžintos laiku ar net anksčiau laiko bei gauna nemažas mėnesines pajamas.

Kokia situacija su asmenimis kurie turi skolų? Ar jiems yra suteikiamos naujos paskolos? Pirmiausia, faktas, kad asmuo šiuo metu yra įsiskolinęs dar neparodo, jog jis yra nemokus ar mažą kredito reitingą turintis asmuo. Asmuo turėdamas finansinių įsipareigojimų taip pat gali priklausyti net ir A reitingą turinčiai klientų klasei. Tai gali būti dėl to, jog jo mėnesinės išlaidos turimiems finansiniams įsipareigojimams yra itin mažos ir sudaro vos kelis procentus jo gaunamų pajamų per mėnesį.

Todėl atsakant į klausimą „Noriu gauti paskolą?“ galima teigti, jog gauti paskolą asmuo gali visose finansines paslaugas siūlančiose įmonėse. Labiausiai rekomenduojama šiais laikais skolintis iš sutelktinio finansavimo platformų, kur didžiąją dalį paskolų finansuoja fiziniai asmenys. Tik labai retai, kada didžiąją dalį paskolos finansuoja pačios platformos administratorė.

Šiose platformose siūlomos vartojimo paskolos įvairiems gyvenimo atvejais ir gali siekti net 20 000 eurų. Asmuo taip pat turi galimybę rinktis net maksimalų paskolos grąžinimo terminą, kuris gali siekti net 84 mėnesius. Šiose platformose taip pat teikiama viena populiariausių paslaugų – refinansavimas. Dažniausiai šia paslauga naudojasi asmenys, kurie nori sumažinti senų įsiskolinimų naštą padengdami juos nauja, mažesnių palūkanų ir ilgesnio termino paskola.