Mini paskola

Mini paskola dabar trumpam arba ilgam laikotarpiui gali būti jums suteikiama net iki 20 000 eurų 84 mėnesių laikotarpiui. Nedvejokite ir palyginkite mūsų partnerių pasiūlymus. Suteikiama mini paskola dabar tik vos nuo 6% metinių palūkanų.

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Mini paskola internetu visiems atvejams

Kai kurie, ko gero, sakytų, jog mini paskola tikrai nėra geras finansinis sprendimas pritrūkus pinigų. Pirmiausia, reikėtų nepamiršti, jog reikėtų įvertinti, jog ta mini paskola gali būti itin nedidelį suma iki kelių šimtų eurų. Taip pat tokios paskolos dažniausiai imamos vos kelių mėnesių laikotarpiui, todėl tai nėra ilgalaikis finansinis įsipareigojimas, kuris verstų nerimauti.

Žinoma, smulkios paskolos iki kelių šimtų eurų neretai imamos ilgesniam laikotarpiui, nes tokiu būdu mėnesinė paskolos įmoka tampa absurdiškai maža, kad finansiniu požiūriu ji tampa praktiškai nejaučiama.

Mini paskolaTaip pat labai įdomus dalykas yra tas, kad vis daugiau žmonių domina mini paskola vien dėl galimybių tą paskolą investuoti. Neretai asmenys ieško didelių verslo paskolų ir įsipareigoja bankams ar kitoms finansų įstaigoms ilgiems laikotarpiams, tuo tarpu, yra asmenų, kurie skolinasi itin mažomis sumomis dėl galimybės tuos pinigus investuoti. Vis dažniau dėl smulkių investicijų žmonės yra pasiryžę skolintis iš greitųjų kreditų bendrovių ar sutelktinio finansavimo platformų.

Itin geras pavyzdys ir dažnai net praktikoje sutinkamas – pasiskolintų pinigų skolinimas sutelktinio finansavimo platformose. Įdėja gal ir nebloga, bet rizikinga. Rizikinga tiek, kad asmuo privalės vis tiek grąžinti pasiskolintus pinigus, net jeigu jis jų ir neatgaus perskolinęs juos kitam asmeniui.

Principas tokio investavimo labai paprastas – asmuo pasiskolina tarkime iš greitųjų kreditų bendrovės 500 eurų pusmečiui, ir tarkime, kaip pirmą kartą besiskolindamas klientas, paskolą gauna visiškai nemokamai. Tada su 0% metinių palūkanų per sutelktinio finansavimo platformą jis tuos pinigus paskolina tarkime 6 mėnesiams su 15% metinių palūkanų.

Asmuo, kas mėnesį gauna paskolintų pinigų įmoką su 15% metinės palūkanos normos pelnu. Iš to įmokos, asmuo padengia greitųjų kreditų bendrovei nemokamos paskolos mėnesinę įmoką, o gautą pelną pasilieka sau.

Kad ir smulkus uždarbis, bet tai gali išsiplėsti iki labai rimto investavimo modelio, jeigu asmuo galėtų pasiskolinti kur kas daugiau pirmą kartą nemokamai.