Paskola su turto įkeitimu

Reikia kredito su kuo mažesnėmis palūkanomis bei kitais mokesčiais? Tuomet reikėtų žinoti, kad paskola su turto įkeitimu yra vienas geriausių pasirinkimų! Įkeisdami turtą, pretenduojate į žymiai geresnes skolinimosi sąlygas. Turto įkeitimas leidžia ne tik pasinaudoti ženkliai mažesnėmis palūkanomis, bet ir gauti ilgą kredito grąžinimo laikotarpį.

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Paskola su turto įkeitimu yra bene pigiausia, bet reikia atsižvelgti į riziką

Paskola su turto įkeitimuDaugelis asmenų, imdami paskolas, nesuvokia galimų pasekmių ir rizikos. Didžiausia rizika yra tai, kad skolos negrąžinimo atveju, įkeistas turtas prarandamas. Aiškiau kalbant, jeigu negrąžinsite skolos taip, kaip numatyta, galite atsisveikinti su įkeistu turtu.

Turto įkeitimas, savaime aišku, nėra vienintelis reikalaujamas aspektas. Kredito teikėjams privalu laikytis atsakingo skolinimo principų. Neatsakingu skolinimu būtų laikoma situacija, kuomet paskola suteikia žinant, kad asmuo jos grąžinti tikrai nepajėgs.

Kredito bendrovės, bankai bei kiti kreditoriai privalo pasižiūrėti į jūsų ekonominę padėtį. Jie privalo ją įvertinti. Tai, kad jūs galite kažką įkeisti, nesudaro galimybės lengviau gauti paskolą. Išimtis taikoma nebent skolinantis iš lombardų, kuomet įkeičiant kažkokį menkavertį turtą, gaunate pinigų, kuriuos vėliau turite grąžinti su palūkanomis.

Vartojimo kredito įstatymo nuostatos nėra taikomos paskoloms su hipoteka. Trumpai tariant, paskolos su turto įkeitimu, o tiksliau – įkeičiant būstą, suteikiamos remiantis kiek kitais reikalavimais. Bet, tai nereiškia, kad pavyks išvengti reikalavimo gauti pajamas.

Paskolų teikėjai yra įsipareigoję paskolas teikti tik tuomet, kai įsitikinama, jog klientas tą paskolą pajėgs grąžinti laiku. Tai reiškia, kad prieš paskolos išdavimą, jūsų mokumo galimybės bus patikrintos vadovaujantis tam tikra tvarka.

Asmenys, kurie skolinasi internetu, taipogi gali skolintis įkeičiant kažkokį turtą. Kokį turtą įkeisite – nelabai yra skirtumo. Svarbiausia yra parodyti, kad turite nuolatinių pajamų šaltinį, kuris jums leis sėkmingai vykdyti įsipareigojimus.

Turėkite galvoje, kad kreditoriai gali susidaryti tam tikrų darboviečių sąrašą, kur ten dirbantys žmonės yra nepageidaujantys klientai. Tokių darboviečių tikrai būna. Tad, paskola su turto įkeitimu gali būti neišduodama dėl įvairiausių priežasčių. Jas siūloma susižinoti dar prieš teikiant paraišką dėl kredito.