Kreditas 24

Kreditas 24 gali būti, ko gero, vienintelė išeitis norint išspręsti susidariusias finansines problemas. Dažniausiai pasitaikančios finansinės problemos – transporto priemonės remontas, medicininės išlaidos, namų remontas ar net vėluojantis atlyginimas. Dėl pastarosios priežasties žmonės dažniausiai ir linkę skolintis. Vėluojantis atlyginimas gali sudaryti itin didžiulių problemų žmogaus gyvenime, todėl kreditas 24 gali būti vienintelis būdas padėsiantis išspręsti šias finansines problemas.

Kam suteikiamas kreditas 24?

Kreditas 24 ir kaip ir visos kitos paskolos privalo būti suteikiamos LR įstatymų nustatyta tvarka. Kreditas 24 yra ne kas kitas kaip vartojamoji paskola, todėl šios paskolos suteikimas vykdomas atsižvelgiant į vartojimo kredito įstatymo nustatytą tvarką.

Kreditas 24Gali būti suteikiamas asmeniui, kuris paskolos paraiškos pateikimo metu yra pilnametis, gauna pastovias patvarias pajamas. Mėnesinės išlaidos neviršyja 40 procentų asmens gaunamų pajamų. T.y. kreditas gali būti suteikiamas tik mokiems asmenims, kurių mėnesiniai įsipareigojimai dar neviršyja 40% jo gaunamų pajamų. Į 40% išlaidų gali būti įtraukiamios visos finansavimo sutartys pvz. lizingo būdu įsigyta buitinė technika, kiti vartojimo kreditai, būsto paskolos ir t.t. Jeigu asmens išlaidos sudaro 40% jo gaunamų pajamų, kreditorius neturi teisės tokiam asmeniui suteikti vartojimo kredito.

Gan ilgą laiką dominavę vartojimo paskolų rinkoje, bankai su savo finansinėmis paslaugomis, jau kurį laiką užleido savo pozicijas greitųjų kreditų bendrovėms ir tarpusavio skolinimosi platformoms. Nėra ko stebėtis tokia susiklosčiusia situacija, nes būtent, šiuo metu kreditas 24 yra pigiausias tarpusavio skolinimosi platformose ir greitųjų kreditų bendrovėse. Privalumas skolinantis iš tarpusavio skolinimosi platformų yra tas, kas paskolas finansuoja paprasti fiziniai asmenys. Taip, paskolas finansuoja fiziniai asmenys, siekiantys įdarbinti savo pinigus. Nenuostabu, kad tokių kreditorių gretos tik didėja, nes vidutinė grąža asmeniui skolinant savo pinigus yra kelis kartus didesnė, nei, kad terminuoto indėlio bet kuriame Lietuvos banke.

Pirmiausia, asmuo užsiregistruoja tarpusavio skolinimosi platformoje kaip, kad bet kurioje greitųjų kreditų bendrovės sistemoje. Suvedus asmeninius duomenis, platforma patikrina asmens kredito istoriją ir įvertina asmens galimybes grąžinti kreditą, tokiu būdu jam suteikiamas kredito reitingas. Esant aukštam kredito reitingui, asmuo pateikia prašymą paskolai gauti platformos biržoje su savo pageidaujamomis sąlygomis ir laukia kol paskola bus sufinansuota. Paskolos finansavimas gali trukti nuo kelių valandų iki kelių dienų.