Kreditai nedirbantiems

Tai ar pasikeitė salygos ir kreditai nedirbantiems yra suteikiami 2019 metais? Skubėkite ir sužinokite visas aktualiausias naujienas kaip ir kur pasiskolinti net 72 mėnesių laikotarpiui.

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 72 mėn.

nuo 20%

Gauti paskolą

Kreditai nedirbantiems išduodami paprastai – nurodykite savo kontaktinius ir asmeninius duomenis bei laukite kredito paraiškos patvirtinimo. Paskolos išduodamos tik tuomet, jeigu oficialiai nedirbantys asmenys įrodo, kad jie  gauna tvarias pajamas iš kitų šaltinių. Pabrėžiama, kad išimtys gali būti taikomos kiekvienam individualiai, tačiau kredito įstaigos tų išimčių negalės daryti jeigu teks pažeisti įstatymus bei mokumo vertinimo nuostatus.

Visiems asmenims, kurie yra nedirbantys, būtina suvokti, kad Lietuvos įstatymai draudžia dalinti vartojimo kreditus būtent bedarbiams. Juos reklamuoti irgi uždrausta. Vartojimo paskolas nedirbantys asmenys gali gauti tik atitikus visus reikalavimus.

Dabar kreditai nedirbantiems išduodami ir sutelktinio finansavimo sistemose.

kreditai nedirbantiemsJeigu norite gauti paskolą ypač geromis sąlygomis, bet esate nedirbantis asmuo, tai tuomet reikėtų kreiptis į sutelktinio finansavimo platformas. Apskritai kalbant, visiems vartotojams siūloma rinktis šias sistemas, nes jose kreditai išduodami pigiausiai. Kas liečia kreditus nedirbantiems asmenims, tai juos galima gauti su turto įkeitimu. Privatūs kreditoriai išduoda paskolas tik su nekilnojamo turto užstatu, tačiau jeigu bandysite skolintis negaudami jokių pajamų ir nieko neįkeisdami, tai nemaža tikimybė, kad jūsų kredito paraiška bus atmesta.

Pravartu žinoti, kad kreditai nedirbantiems dažniausiai net nėra išduodami ir kreditoriai apskritai negaišta laiko su tokiais asmenimis. Jeigu kreditingumo vertinimas parodys, kad jūsų tvarių pajamų suma yra nulinė, tai tuomet teks ieškoti privačių paskolų teikėjų, kurie dalina paskolas su NT turto įkeitimu.

Kreditai nedirbantiems asmenims išduodami tais atvejais, jeigu susirandamas darbas.

Visiems nedirbantiems asmenims reikia žinoti, kad susiradus darbą, dar nereiškia, kad kredito įstaigos galės išduoti paskolas. Jos negalės jums išduoti kredito, jeigu nebūsite dirbę paskutinius keturis mėnesius. Tai reiškia, kad susiradus darbą, jame turite išdirbti bent jau keturis mėnesius. Jeigu išdirbsite trumpesnį laiką, tai vėlgi – kredito iš paskolų bendrovių negausite.

Būtina pabrėžti ir tai, kad bandant skolintis nepagalvotai, galima pakenkti ir patiems sau. Pavyzdžiui, ypač dažnai teikiant paraiškas kredito įstaigose, tokie prašymai yra registruojami. Kiekvienas toks prašymas garantuoja įrašą kredito istorijoje, o kuo jų bus daugiau, tuo labiau nepatikimi atrodysite.