Kokią paskolą galima gauti jeigu turi nedideles mėnesines pajamas? Ar įmanoma pasiskolinti turint finansinių įsipareigojimų? Paskolos nuo 50 eurų neišeinant iš namų.

Kokią paskolą galima gauti skolų refinansavimui

Paskolų refinansavimas yra viena populiariausių finansinių paslaugų Lietuvoje. Žmonės, nuo senų laikų turintys įsiskolinimų bankams ar greitųjų kreditų bendrovėms vis sunkiau grąžina paskolas arba dėl šių finansinių sunkumų patiria didžiulį diskomfortą. Neretai žmonės dėl senų skolų nebeišgali patenkinti paprasčiausių savo gyvenimo poreikių, todėl yra priversti skolintis vėl, vien tam, kad galėtų padengti senų skolų įmokas.

Kokią paskolą galima gautiKokią paskolą galima gauti neturint didelių pajamų? Jeigu nauja paskola reikalinga vien tam, kad padengti senus įsiskolinimus, tai tokiu atveju yra rekomenduojama ne teikti paraiška naujoms paskolos, o teikti paraiškas paskolų refinansavimui. Būtent dėl refinansavimo paslaugos asmuo neprivalo gauti dar didesnes pajamas. Paprasčiausiai užtenka, kad asmens išlaidos nesudarytų 40% jo gaunamų pajamų. Jeigu asmuo atitinka šią sąlygą, tuomet jo seni įsipareigojimai būna padengti nauja paskola. Tiesa naujoji paskola pagal pasirinkimą gali būti ilgesniam laikotarpiui. Tokią sistemą taiko kone kiekvienas žmogus, nes pasirinkus ilgesnį paskolos grąžinimo terminą, paskolos mėnesinė įmoka sumažėja.

Tokiu būdu asmuo gali džiaugtis, kad per mėnesį teks mažiau mokėti paskolų įmokas ir galbūt, tai pagerins asmens gyvenimo sąlygas. Tiesa, reikėtų nepamiršti, jog prailginus paskolos grąžinimo terminą, asmuo vis tiek sumoką solidžią grąžą kreditoriui per paskolos terminą, tiesiog jis to pats nepajaučia.

Kas suteikia paskolas geriausiomis sąlygomis ir kur dažniausiai žmonės refinansuojasi įsiskolinimus? Dažniausiai tai būna tos pačios greitųjų kreditų bendrovės ir žmonių paskolos iš tarpusavio skolinimosi platformų. Nors ir atrodo, jog greitųjų kreditų bendrovės yra dar vieni spąstai, reikėtų atkreipti dėmesį į jų siūlomas paslaugas. Dabartiniais laikais nebematysite tų bendrovių kurios prieš keletą metų skolindavo absurdiškai didelėmis palūkanomis. Nebepamatysite ir bendrovių, kurios skolintų bedarbiams asmenims arba prastą kredito reitingą turintiems klientas.

Mūsų rekomendacija būtų tokia, kad susisiekti tiek su greitųjų kreditų bendrovėmis, tiek sutelktinio finansavimo platformomis ir žiūrėti kas galėtų pasiūlyti geriausias finansavimo sąlygas.