Paskolos turintiems įsipareigojimų

Paskolos turintiems įsipareigojimų kitose finansų įstaigose išduodamos lygiai taip pat, kaip ir visiems kitiems klientams. Jums užtenka tik pateikti kredito paraišką su tiksliais asmeniniais duomenimis ir tiek. Tada kredito įstaiga imsis jūsų kreditingumo įvertinimo, ir jeigu jis bus teigiamas – paskola bus pervedama į jūsų nurodytą asmeninę banko sąskaitą.

 

Turintys įsipareigojimų nerimauti turi nebent dėl to, jeigu turimų įsipareigojimų suma yra per ne lyg didelė. Tie, kurie įsipareigojimų padengimui per mėnesį skiria 40 procentų pajamų, jau yra laikomi nebegalinčiais gauti naujų kreditų. Tad, jums pirmiau reikėtų paskaičiuoti kiek pinigų tenka skirti įsipareigojimų vykdymui kas mėnesį.

Lietuvoje paskolos turintiems įsipareigojimų  išduodamos tomis pačiomis palūkanomis.

Galvojantys, kad turintys įsipareigojimų sulaukia kitokių sąlygų, tiesiog labai klysta. Turintys įsipareigojimų yra lygiai tokie patys klientai kaip ir visi kiti. Visiems klientams taikomos tos pačios palūkanos. Žinoma, kalba eina apie populiariausias kreditų bendroves, o ne tas, kuriose paskolos išduodamos privačiai. Paskolos turintiems įsipareigojimų irgi gali būti išduodamos nemokamai trims mėnesiams – svarbiausia yra tinkamai pasirinkti kredito įstaigą ir tiek.

Pabrėžtina, kad turintys įsipareigojimų gali būti apribojami nebent dėl pasirenkamos paskolos sumos. Asmenims neretai yra ribojami paskolų dydžiai. Tai reiškia, kad jeigu imant tam tikro dydžio paskolą, bus peržengiama 40 procentų taisyklė, tai kreditorius reikalaus rinktis mažesnę sumą arba ilgesnį grąžinimo laikotarpį.

Paskolos turintiems skolų negali būti išduodamos nebent tuomet, jeigu tokie asmenys negauna pajamų.

Paprastai kalbant, yra viena pagrindinė taisyklė, kurios turi laikytis visi vartojimo paskolų teikėjai – jeigu klientas negauna jokių pajamų, tai jam negalima išduoti paskolos. Toks asmuo neturės iš ko mokėti įmokų kas mėnesį. Įstatymai draudžia skolinti pinigus asmenims, kurie negauna pajamų. Kredito įstaigos, vertindamos asmens kreditingumą, nustato ar asmuo tas pajamas gauna ar ne. Tad, jums reikia žinoti, kad kreditingumo vertinimo procedūros jums niekaip nepavyks išvengti.

Taip pat pravartu žinoti, kad kreditoriai paskolas individualiomis sąlygomis išduoda ne visiems. Paskolos turintiems skolų individualiai išduodamos nebent tuomet, jeigu tokie asmenys gali kažką įkeisti.

Įvertinimas
5.0
2